doktor cajka klinika liptov
green plus

Ambulancia všeobecného lekára / O nás

02. 05. 2023

najližší termin na estetiku 27.5.2023 objednávky na +421 948 385 452

O nás

Ambulancia všeobecného lekára, otvorená od 1.1.2020 za účelom poskytovania zdravotnej starostlivosti u nás kapitovaným klientom (výkony hradené zo zdravotného poistenia) ale aj nekapitovaným klientom (na priamu platbu).

doktor cajka O nás liptovský hradok

Všetky vyšetrenia sú u nás riešené formou telefonického objednania, pri akútnych stavoch ihneď. Náš zámer je systém čo najlepšie a najkomplexnejšie zefektívniť.

Okrem klasického ambulantného vyšetrenia, ktoré zahrnuje vyšetrenie lekárom, odporúčanie liečby, postupu či špecializovaných vyšetrení, je možne u nás.

Náš tím

01. Lekári

všeobecné lekárstvo Jozef Čajka doktor
MUDr. Jozef Čajka
všeobecné lekárstvo
posudkové lekárstvo

Ukončené vzdelanie na 1. lekárskej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe, pôsobil v ústave pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy, v rámci armády ako vojenský lekár v UVN Ružomberok interná klinika, pracoval pre sieť kúpeľného rezortu Horezza a.s. (Piešťany, Tatranské Zruby), ambulancia akadémie ozbrojených síl (Demänová Liptovský Mikuláš) , súkromná klinika PINIUM, aktuálne ambulancia všeobecného lekára v Liptovskom Hrádku a Ústredie práce , sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica, aktuálne ambulancia všeobecného lekára v Liptovskom Hrádku.

estetická medicína Ingrid Stefankova doktor
MUDr. Ingrid Stefankova
estetická medicína
všeobecne lekárstvo

Ukončená JLFUK v Martine, od roku 2017 sa venujem estetickej medicíne, v rokoch 2017-2018 popri úväzku v OSSR pracovala ako lekár RLP, v roku 2018 získala atestáciu z všeobecného lekárstva, v súčasnosti pracuje ako všeobecná a estetická lekárka v Kláštore pod Znievom.

02. Sestry a fyzioterapeuti

sestrička Adrian Glembová  doktor
Mgr. Adrian Glembová
sestrička
+421 44/529 5252

fyzioterapeut Vojtech Zámocký doktor
Vojtech Zámocký
fyzioterapeut

Absolvent fyzioterapie ukončenie v Taliansku. Absolvent masérskej akreditovanej školy Reminy v turčianskych Tepliciach ako masér klasickej a športovej masáže a držiteľ ďalších jedenástich certifikátov rehabilitačných zdravotných technik a terapii. Počas 15 ročnej praxe a spolupráci s vynikajúcimi odborníkmi, ale taktiež ďalšie vzdelanie ako fitness tréner, kondičný tréner, športový špecialista a výživový poradca mi umožnilo pracovať v oblasti profesionálneho športu ako sú napríklad extraligové futbalové kluby, či vzdelávanie na školách

sestrička Katarina Slabejová doktor
Katarina Slabejová
sestrička
+421 44/529 7360

recepčná Recepcia regenerácie doktor
Recepcia regenerácie
recepčná
+421 44/439 4042

03. Kulinaristi

kulinarista Ivan Rusina doktor
Ivan Rusina
kulinarista

Majster kuchárskeho umenia známy z televíznych programov „Master chef“ a „Moja mama varí lepšie ako tvoja“ aj nás prostredníctvom svojej kuchárky naučí variť chutne a zdravo v štýle paleo. O svojom spôsobe varenia hovorí: „Gastronómiu milujem. Vytvoriť z tradičného jedla niečo netradičné, experimentovať či skúšať rôzne nové ingrediencie je jednoducho moje. Dnes už ľuďom nestačí len „najesť sa“, ale chcú mať z dobrého jedla aj zážitok, a to je práve cesta, ktorou sa snažím ísť. PREČO PALEO? ... Ide o spôsob stravovania, ktorý rešpektuje našu genetickú výbavu.“ Paleo kuchárka je zostavená z 19 receptov, ktoré podľa graficky zobrazeného postupu zvládne hádam aj začiatočník. Kniha sa može stať vašim sprievodcom na ceste k zdravšiemu spôsobu stravovania.

Shares:
Cenník

Kontakt

Dr. Čajka
Poliklinika LH
J.D. Matejovie 542/21
Liptovský Hrádok
Slovakia

+421 44/529 5252 +421 44/529 3766

Top